خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت مهندسی فن آرزم طیف پرداز بزرگترین تولید کننده زیرسیستم‌های فرکانس بالا در جنوب کشور با بهره گیری از اساتید دانشگاهی و نیروهای جوان و نخبه در حوزه‌های مخابرات، الکترونیک و کامپیوتر، افتخار دارد به عنوان یک مجموعه علمی و صاحب تجربه در زمینه سامانه‌های راداری، مخابراتی و جنگ الکترونیک، محصولات نوین با سطح دانش فنی بالا و مطابق با نیازهای صنایع کشور را عرضه نماید. حوزه‌های اصلی فعالیت این شرکت به شرح ذیل می باشند: 

  • طراحی و ساخت کلیه ادوات پسیو شبکه‌های بیسیم مانند آنتن، داپلکسر، کامباینر، مالتی کوپلر، فیلتر و…. .
  • طراحی و ساخت زیر سیستم‌های فرکانس بالا و مایکروویوی و مدارات الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال.
  • طراحی، توسعه و پیاده سازی الگوریتم‌ها و سیستم‌های نوین پردازش سیگنال دیجیتال.
  • طراحی، توسعه و پیاده سازی الگوریتم‌های پردازشی سامانه‌های مخابراتی، راداری و جنگ الکترونیک.

  در راستای رسیدن به این اهداف و تبدیل شدن به یک مجموعه قابل اتکا برای صنعت کشور، بهره‌گیری از اساتید دانشگاهی، نیروهای نخبه کشور و استفاده از کلیه ظرفیت‌های علمی و مهندسی کشور، نقشه راه توسعه این شرکت در آینده خواهند بود. بیش از یک دهه تجربه این شرکت در حوزه‌های فوق که بی‌شک از حوزه‌های پیشرو در سطح جهان می‌باشند و نیز اعتقاد راسخ به رعایت کیفیت در کلیه محصولات تولیدی، چراغ راه پیشرفت و تضمین کننده اعتماد به این شرکت خواهد بود.

این شرکت با برخورداری از تیم‌های تخصصی در زمینه‌های مخابرات سیستم، مخابرات میدان، الکترونیک، کامپیوتر، ریاضیات کاربردی و مکانیک و نیز برخورداری از آزمایشگاه‌های RF & Microwave تا فرکانس 30GHz و پردازش سیگنال با تجهیزات مدرن و پیشرفته امکان تست و کالیبراسیون کلیه محصولات این شرکت را فراهم نموده است.

معرفی شرکت و خلاصه کاتالوگ محصولات